Podręczniki dla klas IV-VI

Kategoria: Informator
Utworzono: piątek, 11, styczeń 2013 Langfort E.

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW

ROK SZKOLNY 2012/2013

Szkoła Podstawowa w Biedrzychowicach

AUTOR, NAZWA PODRĘCZNIKA, WYDAWNICTWO, NR DOPUSZCZENIA

j. polski

Małgorzata Składanek, Język polski 4 – kształcenie kulturowo-literackie, seria Odkrywamy na nowo, OPERON (339/1/2011).

Małgorzata Białek, Język polski 4 – kształcenie językowe, seria Odkrywamy na nowo, OPERON (339/2/2012).

matematyka

Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska, Matematyka z kluczem Podręcznik, klasa 4, część 1 i 2 + ćwiczenia, Nowa Era, (157/1/2012).

historia

Grzegorz Wojciechowski, Wczoraj i dziś. Podręcznik do historii i społeczeństwa dla klasy 4 + zeszyt ćwiczeń, Nowa Era (443/1/2012)

j. niemiecki

Stasiak H., Błaszkowska M., Herling A., Stanek-Kozłowska M. -Start ins Abenteuer Deutsch. Podręcznik do nauki języka niemieckiego. Drugi etap nauki. REA. (28/06).

j. angielski

Nick Bearc, Ewolution 1, Wydawnictwo Macmillan, (471/1/2012)

przyroda

Marko-Worłowska M., Szlajfer F., Stawarz J., - Tajemnice przyrody. Nowa Era. (399/1/2011).

plastyka

Anita Przybyszewska-Pietrasiak, Ciekawi świata, Plastyka podręcznik, Wydawnictwo OPERON, (439/2012 )

muzyka

Wójcik T. - Muzyczny świat. Podręcznik (forma tradycyjna i elektroniczna) Klasa 4. MAC. (495/1/2012).

technika

Lech Łabecki, Marta Łabecka, Jak to działa? Podręcznik z ćwiczeniami, dodatkiem i płytą Niezbędnik rowerzysty kl. 4-6. NOWA ERA. (295/2010).

religia

Jestem chrześcijaninem. Księgarnia św. Wojciecha. Poznań.

informatyka

Michał Kęska, Lubię to! Podręcznik multimedialny do zajęć komputerowych, klasa 4-6, Nowa Era, (583/m/2012).

AUTOR, NAZWA PODRĘCZNIKA, WYDAWNICTWO, NR DOPUSZCZENIA

j. polski

Łuczak A., Murdzek A. - Język polski. Między nami. Podręcznik dla klasy piątej szkoły podstawowej. GDAŃSKIE WYDAWNICTWO OŚWIATOWE. (180/02).

Łuczak A., Murdzek A. - Język polski. Między nami. Zeszyt ćwiczeń dla kl. V. GDAŃSKIE WYDAWNICTWO OŚWIATOWE.

matematyka

Dobrowolska M., Karpiński M., Zarzycki P. - Matematyka 5. Podręcznik dla klasy piątej szkoły podstawowej NOWA WERSJA – wydanie czerwiec 2009. GDAŃSKIE WYDAWNICTWO OŚWIATOWE.

Zeszyty ćwiczeń NOWA WERSJA: Z. Bolałek, M. Dobrowolska, A. Mysior, S. Wojtan Liczby całkowite i ułamki Część 1, wydanie lipiec 2009, Liczby całkowite i ułamki. Część 2, wydanie sierpień 2009, M. Dobrowolska, A. Mysior, P. Zarzycki Geometria wydanie sierpień 2009

historia

Małkowski T., Rześniowiecki J. - Historia i społeczeństwo. Podręcznik dla klasy V szkoły podstawowej. GDAŃSKIE WYDAWNICTWO OŚWIATOWE. (347/00).

j. niemiecki

Stasiak H., Błaszkowska M., Herling A., Stanek-Kozłowska M. - Abenteuer Deutsch. Część 1. Podręcznik do nauki języka niemieckiego + ćwiczenia. REA. (106/04).

j. angielski

Evans V., Dooley J. - Starland 2. EXPRESS PUBLISHING. (231/2/2009).

przyroda

Ślusarczyk J., Kozik R., Szlajfer F. - Przyroda dla klasy V. NOWA ERA. (225/00).

plastyka

Polkowska M., Wyszkowska L. - Plastyka. Podręcznik dla szkoły podstawowej. Klasa IV-VI. OPERON. (170/08).

muzyka

Wójcik T. - Muzyczny świat. Podręcznik dla kl. IV-VI. MAC. (53/04).

technika*

Józefowicz H., Kaczmarek E. - Technika wokół ciebie. Technika. Część 2. Szkoła podstawowa. NOWA ERA. (165/03).

religia

Umiłowani w Jezusie Chrystusie. Księgarnia św. Wojciecha. Poznań.

informatyka

Praca zbior. - Informatyka 2000. CZARNY KRUK. (206/99).

*Proszę wstrzymać się z zakupem podręcznika z techniki (klasy V-VI)

AUTOR, NAZWA   PODRĘCZNIKA, WYDAWNICTWO, NR DOPUSZCZENIA

j. polski

Łuczak A., Murdzek A. - Język polski. Między nami. Podręcznik dla klasy szóstej szkoły podstawowej. GDAŃSKIE WYDAWNICTWO OŚWIATOWE. (245/03).

Łuczak A., Murdzek A. - Język polski. Między nami. Zeszyt ćwiczeń dla kl. VI. GDAŃSKIE WYDAWNICTWO OŚWIATOWE

matematyka

Dobrowolska M., Jucewicz M., Karpiński M., Zarzycki P. - Matematyka 6. Podręcznik. NOWA WERSJA – wydanie czerwiec 2010. GDAŃSKIE WYDAWNICTWO OŚWIATOWE.

Zeszyty ćwiczeń NOWA WERSJA. – wydanie sierpień 2010.

historia

Małkowski T., Rześniowiecki J. - Historia i społeczeństwo 6. Podręcznik z ćwiczeniami, GDAŃSKIE WYDAWNICTWO OŚWIATOWE. (333/01).

j. niemiecki

Stasiak H., Błaszkowska M., Herling A., Stanek-Kozłowska M. - Abenteuer Deutsch. Część 2. Podręcznik do nauki języka niemieckiego + ćwiczenia. REA. (56/05).

j. angielski

Evans V., Dooley J. - Starland 2. EXPRESS PUBLISHING. (231/2/2009).

przyroda

Czerny A., Mnich K., Lach H. - Przyroda dla klasy szóstej. NOWA ERA. (192/01).

religia

Uświęceni w Duchu Świętym. Księgarnia św. Wojciecha. Poznań.

informatyka

Praca zbior. - Informatyka 2000. CZARNY KRUK. (206/99).

Thursday the 25th. Custom text here